Automaty Merkur w nowym salonie gier

W nowo otwartym salonie gier na automatach w Warszawie dostępne są maszyny znanej na całym świcie firmy Merkur Gaming.

Salon Gier na automatach w Warszawie to nowe miejsce na hazardowej mapie stolicy. Zagrać tutaj można w najlepsze sloty od firmy Merkur.

Innowacja, pasja, tradycja to podstawy, na których opiera się firma Merkur. Jest to międzynarodowa marka należąca do światowej sławy firmy Gauselmann GmbH. Grupa Gauselmann zatrudnia obecnie ponad 10 000 osób w ponad 40 krajach na całym świecie, a w 2015 roku osiągnęła obroty przekraczające 2,2 miliarda euro. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w rozwoju i produkcji, Gauselmann Group jest znana jako całkowicie niezawodny partner dla krajowych i międzynarodowych operatorów automatów i kasyn. Firma Merkur Gaming została stworzona dzięki ciągłym innowacjom, a doświadczenie i tradycja są w 100% oparte na wartościach niemieckich standardów jakości, doskonałej obsłudze klienta i zróżnicowanym portfolio produktów.

Jakie gry dostępne są w salonie gier w Warszawie?

W ofercie automatów znajdziemy takie gry jak 221b Baker Street HD, 77777 HD, Eye of Horus, Magic Monk Rasputin, Blazing Star, Magic Mirror, Fruitinator, Extra Wild. Najlepsze owocówki dostępne już w Warszawie.

5/5 - (1 vote)

Może Ci się również spodoba